Hledáte inspiraci, prosím vstupte...

RECEPTY

Budu ráda pokud recept vyzkoušíte a podělíte se se mnou, nebo ostatními, jak Vám chutnalo. Ráda zodpovím jakékoliv dotazy k receptům. Jsem kuchařka samouk :) Inspiraci hledám kdekoliv na internetu, na instagramu šikovných děvčat, které se zabývají zdravým životným stylem, tak jako já.

TOFÍČKA

02.12.2022

1 baleni tofu natural - rozmačkáme vidličkou.

20 ml řepkový olej
1 cibule
1 ks mrkev čerstvá (100 g)
100 g čočka červená neloupaná
200 ml voda (nebo vývar)
100 ml mléko polotučné 1,5% tuku
50 g špenát čerstvý
50 g rajčata cherry
100 ml mléko

Jestli rádi mlsáte, tak tato roláda bude přesně pro Vás. V jedné porci máte kopu bílkovin a minimum kalorií :)

KVALITNÍ ZDROJ BÍLKOVIN​​​​​​​​​​​​​​​​. Věděli jste, že fazolky - sójové boby Edamame, kromě vlákniny, vitamínů a minerálů obsahují také více bílkovin než luštěniny? V běžné porci najdete kolem 11 g bílkovin, 5 g sacharidů a 5 g tuků. Úžasné, pokud si hlídáte štíhlou linii. Fazolky konzumujte jako doplněk stravy do rizot, salátů, poke misek, nebo...

Určitě se každému z nás podařilo koupit více banánů, které rychle dozrály. Co s nimi? Vyzkoušejte tento chlebíček! Mě moc chutná a je bez cukru.

Kurkuma je antioxidant, pomáhá našemu zdraví, podporuje funkci jater, srdce, mozku a pohybového aparátu. V kuchyni ji můžete použít na ochucení tofu, zeleniny, vajec, polévek ... Přidává se do kořenící směsi kari, tady opatrně s dávkováním, koření je dost výrazné chuti.​​​​​​​​​​​​​​​​V tomto receptu ji, ale nepoznáte :D​​​​​​​​

3 INGREDIENCE, RECEPT, KTERÝ TĚ ZACHRÁNÍ, KDYŽ TĚ HONÍ MLSNÁ​​​​​​​​​​​​​​​​!

Můžu při hubnutí sladké jídlo? Ano ano ano tisíckrát ano :D Dbej na kvalitu potravin ve svých pokrmech, a můžeš si dát třeba tyhle skvělé a rychlé lívance.

Lilkové ragů

22.08.2022

Načerpejte inspiraci, jak do svého jídelníčku zařadit více zeleniny. Zelenina je nedílnou součástí vyváženého jídelníčku.