MATERIÁLY ZDARMA KE STAŽENÍ

DEN, KTERÝ TI MŮŽE ZMĚNIT ŽIVOT, ZAČÍNÁ KAŽDÉ RÁNO

Přihlaste se k odběru a získejte materiály k jídelníčku ZDARMA.

  • Jednou až dvakrát do měsíce Vám budu zasílat nějakou tu myšlenku, inspiraci, články z webu, radu k zdravému životnímu stylu a akční nabídky. Ochrana vašich osobních údajů je pro mě na 1. místě. Seznamte se se zásadami zpracování osobních údajů.

Ihned po zaregistrování Vašeho e-mailu obdržíte zdarma 

  • manuál Bílkoviny
  • Díky, kterému budete vědět, v kterých potravinách jsou bílkoviny obsaženy a v jakém množství.
  • manuál Jak si sestavit Zdraví talíř
  • Poznáte, jak si jednoduše poskládat jídlo k optimálnímu fungování těla, ať  již během hubnutí, nebo udržování váhy.


MILÉ ŽENY


vím, jak je to někdy těžké. Každý den čelíme výzvám, starostem a nejistotám, které nám život přináší. A právě proto jsme tu pro tebe. ChcI ti pomoci najít rovnováhu, kterou si zasloužíš.

Zdravý životní styl je jako dlouhá cesta, na které tě ráda budu provázet. Se mnou nebudeš sama.
Novinky v newsletteru ti budou chodit jednou za čas plnou náloží nových receptů, skvělých tipů a informací o zdravé výživě.

Nevíš, co je správné a co není? To je v pořádku, nejsi sama. Spolu budeme zkoumat, objevovat a učit se. Není to o dokonalosti, ale o postupném zlepšování se. Mohu ti ukázat, jak si vytvořit vyvážený jídelníček, který ti bude dávat energii a radost. A nemusíš se bát, pokud zjistíš, že to není pro tebe. Od odběru se můžeš kdykoliv odhlásit, protože tvé pohodlí a svoboda jsou pro mě důležité.

Nechci ti jen říkat, co máš dělat. Chci tě inspirovat a motivovat. Chci, abys ses cítila silně a sebevědomě. Chci, aby tvoje zdraví a pohoda byly na prvním místě.

Takže pokud chceš spolu se mnou objevovat svět zdravého stravování a cvičení, pokud chceš přijmout výzvu a udělat něco pro sebe, dej mi šanci tě provázet na této krásné cestě. Zaregistruj se a dej mi vědět, že jsi s mnou. Těším se na tebe!

S láskou a podporou,

Markéta Supolíková