LEKCE FORMOVÁNÍ TĚLA


Zpevníme břicho, celý střed těla, zvedneme povislý zadek, lehce vyrýsujeme stehna, posílíme plandavé paže a zakulatíme ramena. Celkově si zlepšíme fyzičku, posílíme celé tělo a zlepšíme dobrou náladu. Spalování tuků a formování postavy přizpůsobené věku a fyzické kondici. Průměrný věk cviček v loňském roce byl cca 50 let. Cvičení je vhodné pro mírně pokročilé, ale i pro začátečnice, které se nebojí začít a trochu se zapotit. Vhodné pro ženy bez zdravotních omezení. Budeme cvičit s vlastní vahou, lehkými činkami a odporovými gumami. 


CENA za 1 lekci: 140 Kč

Vzhledem k omezené kapacitě 10 míst je nutná rezervace předem.
STORNO rezervace 24 hodin předem. 

PLATEBNÍ PODMÍNKY:

Platba předem. Rezervace na lekci je schválena po provedení platby. Potvrzení obdržíte e-mailem. Při stornu rezervace později než 24 hodin je platba nevratná. V případě nemoci, se na náhradě domluvíme. Nemělo by být pravidlem.

Platbu za lekci, nebo permanentku proveďte na účet č. 1520242016/3030 . Jako variabilní symbol v textu platby uveďte vaše celé jméno, pod kterým je vytvořena rezervace. Pokud platíte ze svého účtu a rezervace je pod stejným jménem není nutné nic vyplňovat. Pro rychlou platbu je k dispozici QR kód níže.
(Obrázek QR kódu si uložte do fotogalerie a při přihlášení do internet banky si z fotobanky můžete rovnou fotografii nahrát.) 

KDE CVIČÍME: Tělocvična Mírová 2861/6, Ústí nad Labem - Severní Terasa (vchod vedle Pampalanie a Cafe Tazza) 

LEKCE každou NEDĚLI od 18:00 hodin.

Přihlaste se a rezervujete si své místo na lekci. 

Přihlášení ZDE ☝🏻☝🏻☝🏻

ÚDAJE PRO RYCHLOU PLATBU 👇🏻👇🏻👇🏻


Ukázka cvičení. Video upraveno v zrychlené a zkrácené verzi. Zhoršená kvalita zvuku.