Kdo jsem a proč se mě nebát

O mně

Před pár lety jsem zjistila, že v 35 letech vypadám mnohem mnohem starší, nabraná kila se už nedaly schovávat pod volnou halenku. Můj psychický stav byl pod bodem mrazu. Rozhodla jsem se to změnit.

Nečekala jsem, že snížením váhy budu nejen štíhlá, získala jsem mnohem víc. Sebedůvěru, chuť do života, otevření mnoha dveří.. ukázalo mi to směry, kterými se mohu vydat.

A teď jsem tu a nabízím vám své know-how, navrhnu vám jídelníček, doporučím vám pohybovou aktivitu. Know How pro ženy, pro matky, pro babičky, pro zaměstnané ženy, pro studentky, i pro muže.. Pomohu vám dosáhnout cíle, který je pro vás důležitý a pro který jste ochotny udělat téměř cokoliv :)

Předtím než se rozhodnete mě oslovit, promyslete si, zda jste ochotné být disciplinované, zda jste ochotné si denně připravovat jídlo, plánovat nákupy, jídelníčky, odepřít si sladkosti a co nejvíc, zda chcete tento životní styl sdílet celý život.

Výživový plán na míru vaší osobnosti. Nečekejte, že vám vše zakážu a naservíruji jen "zdravé potraviny bez chuti". Pokud se bavíme o celoživotním stravování, tak ať nás to baví ;)

Mým přáním je, aby každá žena, či muž našli sebe sama a byli spokojení. To jak vypadáme, jak se cítíme se odráží v celé našem životě.