Hledáte insipraci, prosím vstupte...

RECEPTY

Budu ráda pokud recept vyzkoušíte a podělíte se se mnou, nebo ostatními, jak Vám chutnalo. Prosím označte mě u příspěvků Instagram #vyzivamarketa nebo Facebook @vyzivamarketa Ráda zodpovím jakékoliv dotazy k receptům. Jsem kuchařka samouk :) Inspiraci hledám kdekoliv na internetu, na instagramu šikovných děvčat, které se zabývají zdravým životným stylem, tak jako já.

Mango koláč

24.09.2020

I mlsat během hubnutí je možné. Vyzkoušejte tento jednoduchý koláč!

O víkendu jsem zavzpomínala na koláče s drobenkou od mé babičky. Hledala jsem možnost, jak si pochutnat na drobence a snížit obsah cukru. Podařilo se, ale s tím babiččiným poctivým koláčem se to srovnat nedá. Navíc jsem vynechala klasické kynutí..

Už jsem si ani nemyslela, že si dám někdy křupavý řízek, díkybohu jsem se spletla. Jednoduchá příprava, výtečná chuť.

Už jste jistě vyzkoušeli milión variant mugcaků. Oblíbené snídaně snad všech, kteří se zdravěji stravují. Oblíbila jsem si pudink značky Ehrmann, znáte to, spousta proteinu, tak se mi to hodí do snídaně, i do svačiny.

50 g cukety (měla jsem upečené plátky v mrazáku)
50 g banánu (také mražený - když mám doma velkou zásobu banánů a nechci, aby se zkazili, tak je nakrájím na plátky a dám do mrazáku)
20 g čokoládového proteinu
1 lžíce holandského kakaa
1 lžíce vody

Protein! Bílkoviny! V dnešní době velmi používané slovo k označení potravin. Co je proteinové je přeci zdravé! Ano, ale zase platí pravidlo, všeho s mírou. Pokud nejste vrcholový sportovci, tak vám stačí skutečně bílkoviny z přirozeného zdroje. Více se o bílkovinách, značení na potravinách rozepíšu v některém z mých dalších příspěvků v sekci - Jak...

Už naše babičky věděli, že kroupy jsou zlatem na našem talíři, tak proč si tuto chutnou přílohu nepřipomenout a nezařadit mezi naše favority!

🍓🍓🍓 🍓🍓🍓🍓🍓🍓🍓🍓🍓🍓🍓🍓🍓🍓🍓🍓🍓🍓🍓🍓🍓🍓🍓🍓🍓🍓