MŮJ POMOCNÍK

THERMOMIX TM6

S jarem přichází změna a nová výzva je přijata. MILUJI VAŘENÍ! MILUJI ZDRAVÉ VAŘENÍ! MILUJI KONTAKT S LIDMI! A tato práce je skloubením všeho, co mám ráda a čemu věřím! Od 3.3.2021 jsem se stala nezávislou obchodní poradkyní Thermomixu pro společnost Vorwerk. 

Fotograf: Jan Růžička @ruzicka.j


Rozhodla jsem se ulehčit si život, zbavit se všech přebytečných přístrojů v domácnosti a sama si pořídit tohoto kuchyňského pomocníka. Rozhodně mi to stálo za to!

Jsem naprosto odvařená z toho nepřeberného množství funkcí, který tento robot zvládá! Žádné složité montování a uklízení do špajzky. Neomezený přístup do databáze chutných receptů mě kdykoliv inspiruje!

Představte si sebe, v kuchyni, kdy Vám dojde chleba, musíte uvařit rodině večeři a ideálně také upéct nějaké buchty k snídani. S TM máte do hodinky všechno hotové! Ano slyšíte dobře :) 1 přístroj a tolik jídel s minimální námahou. Nikdy to ještě nebylo snazší než s TM6.

Moc ráda se stanu Vaším průvodcem snadného vaření plné chutí. 

Každý může být šéfkuchařem, s Thermomixem to zvládne úplně každý! Jak řekla má kamarádka, tohle by měla být povinná výbava do manželství. Já jsem uměla uvařit čaj :D (vím, že je to neuvěřitelné), mít TM, tak se nemusím tak dlouho trápit s nepříliš chutnými jídly.

Pro nezávaznou ukázku volejte 604 524 611.


THERMOMIX  - model TM 6 nabízí až 19 funkcí. Nahradí Vám minimálně 12 kuchyňských přístrojů. Thermomix nebudete chtít schovávat ve špajzce, bude ozdobou Vaší kuchyně.

Srdcem THERMOMIXU je aplikace COOKIDOO, která obsahuje databázi až 2500 českých receptů.

Díky aplikaci můžete mít náklady na jídlo pod kontrolou. Plánovač slouží k sestavení jídelníčku a vytvoření nákupního seznamu. Aplikaci můžete mít uloženou v telefonu a být propojený se svým Thermomixem doma.

Fotograf: Jan Růžička @ruzicka.j 

Fotograf: Jan Růžička @ruzicka.j