HEALTHY LIFE (pro jednotlivce)

29.02.2020

1/ VSTUPNÍ KONZULTACE 

před zahájením spolupráce Vám zašlu k vyplnění vstupní dotazník a formulář pro zapisování jídelníčku, tyto informace slouží k tomu, abych správně definovala vaši potřebu. Zjistím, jaký je Váš současný energetický příjem, z jakých makroživin se skládá, kde děláte případně chyby a jak jste na tom s pohybovou aktivitou.

2/ TĚLESNÁ ANALÝZA

změřím Vás na přístroji INBODY 120, díky kterému zjistíme podrobný stav složení vašeho těla. Mimo jiné zjistíme, kolik tuků a svalů máte v těle, kolik útrobního tuku (to je ten škodlivý našemu zdraví), rychlost bazálního metabolismu (to je, kolik vydá vaše tělo energie, zkoušeli jste si několikrát jídelníček upravit sami a dlouho u toho nevydrželi? Je možné, že jste si rychlost metabolismu zpomalili, což není optimální pro hubnutí, ale dá se to napravit :) ), mimo jiné zjistíme na kolik se cítí vaše tělo - metabolický věk.

3/ RÁMCOVÝ JÍDELNÍČEK

v této části se zaměříme na rozbor Vašeho stávajícího jídelníčku (energie, MŽ B, S, T). 
Odhalíme nežádoucí chyby a vybereme Vám vhodnou tělesnou aktivitu.
K jídelníčku obdržíte také rychlé a chutné recepty.

4/ KONTROLY A MĚŘENÍ

během programu proběhnou konzultace a kontrolní měření. Během konzultací obdržíte edukační materiál s vysvětlením dané problematiky týkající se potravin, vhodnému výběru, složení makroživin v jídelníčku a také psychické stránce, která ovlivňuje naše chování. Naším cílem bude si postupně osvojit vhodné stravovací a pohybové návyky, které nás povedou k trvalému snížení váhy.

5/ PÉČE

Během celého programu probíhá aktivní komunikace prostřednictvím telefonu, emailu, či aplikací (Messenger, WhatsApp). Pokud si tedy s něčím nebudete vědět rady, můžete mě kdykoliv kontaktovat.

JDU DO TOHO!