INDIVIDUÁLNÍ PORADENSTVÍ

24.07.2023

Rozhodli jste se pro změnu a potřebujete pomoc?

Jste tu správně!

Zdravý životní styl je dárek, který si můžete dát samy sobě.
Cesta k dlouhověkosti a vitalitě začíná malými kroky, které mohou mít velký vliv na vaše tělo i mysl. 

Co můžete ode mě očekávat?


  1. Stanovení cílů a plánování: Definování konkrétních cílů, pomoc při vytváření reálného a dosažitelného plánu, který bude zahrnovat výživové změny a pohybový program.
  2. Individualizovaný přístup: Každá žena je jedinečná, a proto potřebujete individuální přístup k výživě a cvičení. Přizpůsobíme dosavadní životní styl, zdravotní stav a osobní preference.
  3. Edukace: Sdílení informací o výživě, cvičení a vlivu zdravého životního stylu na dlouhověkost. Vysvětlím Vám, jaké změny můžete očekávat a proč jsou jednotlivé kroky důležité pro vaše cíle.
  4. Motivace a povzbuzení: Podpora a povzbuzení, abyste pokračovaly i v obtížných chvílích. Motivace k pravidelnému cvičení a dodržování zdravých stravovacích návyků.
  5. Sledování pokroku: Sledování pokroků, ať už jde o snížení hmotnosti, zlepšení fyzické kondice nebo zvýšení energie.
  6. Variabilita cvičení a stravy: Různé typy cvičení, které můžete vyzkoušet a najít si tak to, co vás baví. Pomoc při sestavení pestré a chutné stravy, aby se vám nezestárnutí líbilo :D a bylo udržitelné.
  7. Podpora výživových změn: Pomohám při překonávání překážek, které se mohou vyskytnout při změně stravovacích návyků, a navrhuji strategie, jak překonat nutkání jíst nezdravé potraviny.
  8. Pravidelná kontrola a konzultace: Pravidelný kontakt, abychom mohli sledovat pokrok a případně upravit plán podle aktuálních potřeb.
  9. Poskytování inspirace: Sdílení inspirativních citátů a motivační příspěvky, které vás povzbudí k pokračování.
  10. Postoj vůči celkovému zdraví: Motivace, že při změně životního stylu nejde jen o fyzickou kondici a vzhled, ale také o celkové zdraví a pohodu.

Délka programu:

6 - 12 týdnů od první konzultace

OBJEDNÁVKA SLUŽEB