Individuální program 6 týdnů

29.02.2020

1/ VSTUPNÍ KONZULTACE - před zahájením spolupráce Vám zašlu k vyplnění vstupní dotazník a formulář pro zapisování jídelníčku, tyto informace slouží k tomu, abych správně definovala vaši potřebu. Zjistím, jaký je Váš současný energetický příjem, z jakých makroživin se skládá, kde děláte případně chyby a jak jste na tom s pohybovou aktivitou.

2/ TĚLESNÁ ANALÝZA - změřím Vás na přístroji INBODY120, díky kterému zjistíme podrobný stav složení vašeho těla.

3/ SESTAVENÍ VÝŽIVOVÉHO PLÁNU - v této části se zaměřím na rozbor Vašeho stávajícího jídelníčku (energie, MŽ B, S, T). Odhalím nežádoucí chyby a doporučím Vám tělesnou aktivitu. Sestavení jídelníčku na 14 dní, v němž najdete recepty a fotografie použitých potravin.

4/ KONTROLY A MĚŘENÍ - během programu proběhnou konzultace a kontrolní měření. Během konzultací obdržíte edukační materiál s vysvětlením dané problematiky týkající se potravin, vhodnému výběru, složení makroživin v jídelníčku a také psychické stránce, která ovlivňuje naše chování. Naším cílem bude si postupně osvojit vhodné stravovací a pohybové návyky, které nás povedou k trvalému snížení váhy.

Během celého programu probíhá aktivní komunikace prostřednictvím telefonu, emailu, či aplikací (messenger, whatsup). Pokud si tedy s něčím nebudete vědět rady, můžete mě kdykoliv kontaktovat.

Navíc k programu můžete získat jedinečnou nabídku členství ve sportovním centru T-CLUB po dobu programu.

Cena služby: 3500 Kč

Mám vážný zájem o změnu a chci využít 6 ti týdenní program INDIVIDUÁL

Vyplňte objednávkový formulář. Ozvu se Vám obratem zpět.