PRO KAŽDÉHO, KDO TOUŽÍ PO ZMĚNĚ...

Tato stránka slouží všem, kteří chtějí skutečně trvalou změnu. Zde se můžete nechat inspirovat a zjistit, jak to s tím zdravým životním stylem skutečně je. Dnešní svět sítí nám o výživě říká pokaždé něco jiného. Již nemusíte tápat a hledat. Podívejte se, zda zde nenajdete to, co hledáte.

Také máte zmatek v tom, zda Vám tuky způsobí vysoký cholesterol, nebo Vám naopak pomohou ke štíhlé linii? Přečtěte si tento článek a udělejte si v tom jasno jednou pro vždy.

Klíčem úspěšného hubnutí tkví především v plánování a přípravě. Na začátku Vaší snahy je třeba si uvědomit, že jste se rozhodli pro změnu současných návyků, které Vás přivedli ke kilům navíc. Každou změnu je třeba se naučit a vytvořit z ní návyk, jako je například čištění zubů. Pokud si tyto činnost zautomatizujete plánování a příprava Vám již...

Aby Vaše auto 🚘jelo bez technických potíží, je třeba o něj pečovat. A přesně takhle to potřebuje i Vaše tělo 🚶‍♀️. Potřebuje tu správnou výživu, aby všechny vnitřní pochody šlapaly jako hodinky. Pojďme si ty metafory rozebrat.

Pitný režim

15.01.2021

Denně vypijte alespoň 2-3 l. Můžete pít neochucené neperlivé minerální vody, případně bylinkové neslazené čaje. Začněte den 1 sklenici čisté neperlivé vody. Chuť vody vylepšete přidáním bylinky, mraženého ovoce, aj. Omezte pití kávy a černého čaje. Pokud si šálek kvalitní kávy dopřejete pijte ji vždy se sklenicí vody. Dalšími zdroji pitného režimu...

Jak věřit, že se někam posouvám? Udělejte si OBRÁZKOVÝ VIZUÁL a každý úspěch si zaznamenejte. Zaškrtněte si kostku tuku za každé zhubnuté čtvrt kilo tuku. 1 kostka představuje 250 g tuku. Doporučuji, abyste se vážili 1 týdně vždy po ránu na lačno, po vykonané potřebě, jen ve spodním prádle. Váha se díky hormonálním, fyzickým aj. změnám může ze...

Vážně hodně klientů za mnou do poradny chodí s tím, že nesnídají. Vymlouvají se na nedostatek času, na nechuť, sevřený žaludek, nemají hlad... Vidíte se v tom, žádné strachy, chuť na snídani se dá vytrénovat. Z hlediska zdraví a snižování nadváhy je to žádoucí!

U sestavování jídelníčku bychom měli myslet na to, že by měl splňovat zásady zdravého jídelníčku, měl by být chutný, pestrý a mnohé z nás uvítají také jednoduchost a rychlost v přípravě.