Co byste měli vědět...

PRO ZAČÁTEČNÍKY I POKROČILÉ 

Tato stránka slouží všem, kteří chtějí skutečně trvalou změnu. Zde se můžete nechat inspirovat a zjistit, jak to s tím zdravým životním stylem skutečně je. Dnešní svět sítí nám o výživě říká pokaždé něco jiného. Již nemusíte tápat a hledat. Podívejte se, zda zde nenajdete to, co hledáte.

Vážně hodně klientů za mnou do poradny chodí s tím, že nesnídají. Vymlouvají se na nedostatek času, na nechuť, sevřený žaludek, nemají hlad... Vidíte se v tom, žádné strachy, chuť na snídani se dá vytrénovat. Z hlediska zdraví a snižování nadváhy je to žádoucí!

U sestavování jídelníčku bychom měli myslet na to, že by měl splňovat zásady zdravého jídelníčku, měl by být chutný, pestrý a mnohé z nás uvítají také jednoduchost a rychlost v přípravě.

JAK NA ZMĚNU

03.04.2020

V předchozím příspěvku jsme si ukázali hlavní zásady zdravého jídelníčku. Jak se Vám daří je plnit? Předpokládám, že Ti, co se s váhou potýkají mají stále mezery a chtějí na zdravém jídelníčku zapracovat. Ale jak? Nedaří se dodržovat vše. Přesně tak! Pokud jste si v seznamu zásad zvýraznili více změn, nechtějte je všechny změnit hned! Bude...

Je tu něco, co by se Vám mohlo hodit. 🤓
Chcete trvale udržitelnou váhu?
Měli byste se držet těchto zásad!
Hubnutí, zdravé nabírání, či udržení váhy Vám nikdy nepůjde snadněji.