VZOROVÝ JÍDELNÍČEK II.

15.01.2021

Jídelníček ke stažení.
Co můžete očekávat, když si ode mě objednáte Jídelníček na míru :)

  • Jídelníček se skládá z několika chodů, obvykle 4-6ti. Záleží na Vašem cíli. U nabíraní svalové hmoty se dostáváme právě až na vyšší počet jídel.
  • Jídelníček je sestaven z běžných potravin, které seženete v každém obchodě. Největší "raritou" s kterou byste se mohli setkat v jídelníčku je proteinový prášek. My ženy rády sladké, a tak se ho snažím zakomponovat také do běžných jídel, ale obejdete se i bez něj. S výběrem vhodného proteinu Vám samozřejmě poradím.
  • Jídla jsou rychlá na přípravu i samotné vaření. Pokrmy jsou vhodné pro celou rodinu. A dle zpětných vazeb od klientek jsou prý i chutné :) 
  • K jídelníčku obdržíte pokyny k výběru potravin, technologické přípravě pokrmu, ... Pomohu Vám na začátku s jakýmkoliv dotazem! 
  • Pro klienty jsem vytvořila  facebookovou skupinu, kde sdílím rady a inspirace k jídelníčku. Vše, jak to funguje mě a mým klientkám. Nebudete v tom sami!

Stáhněte si jídelníček a sami se rozhodněte, zda je to cesta, kterou hledáte. 

Odkládání

Nečekejte na nový rok, na pondělí, na jaro...začněte hned! Jídelníček může být Vaším odrazovým můstkem. Nebudete v tom sami! Poradím Vám, jak jednoduše změnit postavu, tak aby Vás to bavilo celý život a změnu jste si udrželi!

Mám zájem o jídelníček na míru