VACUSHAPE (30 min cvičení)

01.01.2020

Nemusíte být klientem výživy, abyste si mohli zacvičit!

Není třeba začínat s dietou. Ani nemusíte utíkat z práce dřív, abyste stihla každý den poctivě cvičit. Stačí si vyšetřit třikrát týdně 30 minut a věnovat se zdravému hubnutí a cvičení ve VacuShape. 


Ceník: https://vacushapeusti.webnode.cz/sluzby/ 

VACUSHAPE & JÍDELNÍ PLÁN

Protože víme, že kombinace jídla a pohybu vede ke 100% výsledkům, připravili jsme pro Vás speciální nabídku. Po dobu 6 týdnů individuální poradenství z oblasti výživy, pravidelné měření, sestavení výživového plánu, pravidelné konzultace a přeměření a cvičení na přístroji Vacushape.

Pravidelně se budeme scházet ve vámi vybraném čase.

1 x týdně 30 minutová konzultace

2-3 x týdně Vacushape (30 minut)

Cena programu: 5900 Kč

Cena obsahuje:

  • 12 aplikací Vacushape (30 min)
  • 6 výživových konzultací (30 min)
  • Měření na přístroji INBODY (vstupní, výstupní)
  • Rámcový jídelníček

VacuShape pomáhá efektivnímu spalování tuku

Konstrukce přístroje VacuShape je postavena na faktech, že pro nejlepší výsledky je nezbytný pohyb a dostatečné prokrvení oblastí postižených pomerančovou kůží. U žen se depotní tuk nachází na podbřišku, bocích, hýždích a stehnech. K dokonalému prokrvení tukové tkáně dojde díky řízenému podtlaku ve vakuové kabině, kde se cvičící žena hermeticky pohybuje. Lepší než pouhá teorie jsou praktické příklady.

Trénink ve VacuShape probíhá formou svižné chůze na běžeckém pásu nebo náročnější na crossovém trenažéru po dobu 30-ti minut, problémové partie se přitom nachází v podtlakové kabině. Programově řízeným podtlakem je krev nasávána do kapilár v podkoží, kde působí jako přepravní médium a odvádí tuk z tukových buněk ke svalům, neboť jedině tam je možno tuk spálit. V průběhu aplikace je monitorována tepová frekvence tak, aby se jednalo po celou dobu o aerobní cvičení*, kdy je spotřeba energie hrazena z 80 % tuky a pouhých 20 % tvoří cukry (viz. tabulka "Zóny srdeční aktivity").

Pozitivní účinky VacuShape

Podtlakem je aktivován nejenom metabolismus tuků, ale i lymfatický systém, který zajišťuje lepší odvádění metabolických zplodin. Silné prokrvení pokožky a lepší zásobování kyslíkem, vitamíny, minerálními látkami a enzymy pozitivně působí proti pomerančové kůži. Pleť je při pravidelné aplikaci hladší a jemnější. Vy se postupně zbavujete celulitidy a nemusíte řešit jak rychle zhubnout do plavek.

Kdo cvičit s Vacushapem nemůže si přečtěte zde: 

https://vacushapeusti.webnode.cz/kontraindikace/ 


CHCI SE OBJEDNAT NA CVIČENÍ