FIT ŽENSKÁ V KAŽDÉM VĚKU

JAK SE TEĎ CÍTÍŠ?

Jsi nešťastná a necítíš se pohodlně ve svém těle. Přála by sis koupit pěkné oblečení, ale připadáš si neatraktivní. Jsi demotivovaná, protože neustále přibíráš, i když se snažíš jíst zdravě. Jsi hladová a máš často chutě na sladké. Diety střídají přejídání. Jsi bez energie a často Tě bolí hlava. Jsi bezradná a chybí Ti motivace. Ztrácíš se v tom, co vlastně jíst.

JAK BY SES RÁDA CÍTILA:

Přeješ si být spokojená ve svém těle. Zhubnout trvale a znovu nepřibrat. Koupit si nějaký sexy kousek oblečení, ve kterém se budeš cítit žensky. Cítit se dobře a sebevědomě bez výčitek z každé porce. Vyznat se ve změti výživových doporučení a v potravinách.

FIT ŽENSKÁ

10týdenní společná cesta se cvičením a zdravým jídelníčkem. Podpora ostatních žen ve skupině. Hubnutí pod odborným dohledem. Program pomáhá ženám zbavit se kolotoče diet a získat tak kontrolu nad svým tělem. Díky programu zformujete postavu, zhubnete a budete se cítit lépe.

JAKÉ VÝSLEDKY MŮŽETE OČEKÁVAT?

Díky programu se ženám podaří zhubnout průměrně 7 kg, paní Soňa zhubla v programu 10 kg! Ale co je důležitější - získáte informace o cvičení a výživě, které budou pasovat právě na Vás v kterémkoliv období vašeho života. Naším společným cílem nejsou jen zhubnutá kila, ale spokojenost a trvalá změna.

MOTIVACE

Každá změna přináší dříve, nebo později krizi, únavu, a tak mnoho lidí pořád dokola začíná zas a znovu, a točí se v kolotoči diet. Odborná pomoc a kolektiv vás udrží motivované po celou dobu programu - v pohybu i v jídle, a uvidíte výsledky! Naším společným cílem nejsou jen zhubnutá kila, ale spokojenost a trvalá změna.

CO SE V PROGRAMU NAUČÍTE

Sestavit si vyvážený a chutný jídelníček podle možností, které vyhovují právě vašim požadavkům. Správně se hýbat, aby vaše hubnutí mělo smysl a neničili jste si zdraví nevhodnými cviky. Zvládat chutě na sladké, večerní přejídání a další situace, které vás provokují k jídlu navíc. Vyhnete se chybám, které stojí čas a peníze.

HARMONOGRAM

Cvičení - 50 minut (16.30 - 17.20)
Zacvičíte si přiměřeně svým tělesným možnostem pod vedením zkušené instruktorky, společně překonáme prvotní lenost a pohyb nás začne bavit. Cvičení je vhodné pro začátečníky a mírně pokročilé.

Teorie - 80 minut (17.30 - 18.50)
Informace, jak si správně nutričně sestavit jídelníček dle vašich chuťových preferencí.
Kontrola vašich jídelníčků a individuální zpětná vazba. Recepty, inspirace, motivace, super kolektiv a příjemná atmosféra.

OSTATNÍ INFORMACE

TERMÍN: od 30.9.2022 do 2.12.2022, každý pátek od 16:30 hod
KDE: Tělocvična Mírová 2861/6, Ústí nad Labem - Severní Terasa
FREKVENCE: 1 x týdně 50 minut cvičení a 80 minut výživové lekce

CENA: akční cena od 7.9. do 14.9. 3500 Kč (V ceně 10 x pohybová aktivita, 10 x skupinová konzultace pod vedením zkušené lektorky, recepty, individuální zpětná vazba k jídelníčkům, edukační materiály.) BĚŽNÁ CENA!! 6000 Kč !!
Možnost platby na 2 splátky 1750 Kč do 14.9., 1750 Kč do 14.10.2022.

Mám zájem se zúčastnit 10týdenního programu k dosažení snížení váhy, zpevnění postavy a posílení motivace za podpory kvalifikované lektorky a ostatních účastnic, které mají stejné, nebo podobné problémy jako já.
Během programu budu dodržovat doporučení a budu se snažit být disciplinovaná :)

Co mě čeká: 

STRAVA
STRAVA

Vyvážený a chutný jídelníček, bez diet a suplementů.

CVIČENÍ
CVIČENÍ

Pohyb, který mě baví a nastartuje metabolismus.

MOTIVACE
MOTIVACE

Zvládání chutí. Motivace ve skupině.

"Tvůj život je výsledkem rozhodnutí, které děláš. Pokud se Ti tvůj život nelíbí, je čas vybrat si lépe."

Nehodí se Vám uvedený termín? Napište mi, a domluvíme si individuální program :)

👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻  Přečti si, jak byly spokojené účastnice v předchozích kurzech  👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻

Reference

"Markétu mohu jen doporučit. Dokáže být profesionální i přátelská zároveň. Díky kurzu jsem pochopila, jak se lépe stravovat a na co se zaměřit při redukci váhy. Atmosféra byla přátelská a na každé lekci bylo něco zdravého na zub. "

paní Ines

"Markéta je úžasná, milá, přátelská a profesionální ženská, která výživě (a sportu) opravdu rozumí. Nejsem v jejím kurzu nejlepší, ale její prozatímní supervize mě ubrala nějaká kila, ale hlavně mě otevřela oči. 

paní Petra

"Spokojenost na maximum. Konečně jsem se naučila teorii převézt do praxe. Lektorka úžasná, vstřícná a velmi ochotná. Vždy se snaží najít řešení pro naše problémy a pomoci. Děkuji Markéto."


paní Šárka

Výborný kolektiv, dokonalá lektorka. Vše, co jsem nevěděla o jídle, jsem se dověděla zde. Doporučuji. 

paní Věra

Jsem velmi spokojena s vedením kurzu, dovídám se zajímavé informace, kurzy mě nabíjejí energií v zdravém hubnuti pokračovat a nepolevit, kdykoli potřebuji poradit, je mi vyhoveno.

paní Helena