FIT ŽENSKÁ V KAŽDÉM VĚKU

LEDEN 2023

Přihlaste se na čekací listinu. Vaši přihlášku si uložím a začátkem ledna se Vám ozvu zpět s možným termínem lekce, který si s Vámi potřebuji odsouhlasit. Po odsouhlasení termínu Vám odešlu podklady pro platbu. Teprve po zaplacení bude Vaše místo závazně rezervováno.

NEZÁVAZNĚ SI MŮŽET REZERVOVAT MÍSTO ZDE.

Přeješ si být spokojená. Zhubnout trvale a znovu nepřibrat. Koupit si nějaký sexy kousek oblečení, ve kterém se budeš cítit žensky. Chceš se cítit dobře a sebevědomě, bez výčitek z každé porce. 

FIT ŽENSKÁ

8týdenní společná cesta se cvičením a zdravým jídelníčkem. Podpora ostatních žen ve skupině. Hubnutí pod odborným dohledem. Program pomáhá ženám zbavit se kolotoče diet a získat tak kontrolu nad svým tělem. Díky programu zformujete postavu, zhubnete a budete se cítit lépe.

JAKÉ VÝSLEDKY MŮŽETE OČEKÁVAT?

Díky programu se ženám podaří zhubnout průměrně 7 kg, paní Soňa zhubla v programu 10 kg! Ale co je důležitější - získáte informace o cvičení a výživě, které budou pasovat právě na Vás v kterémkoliv období vašeho života. Naším společným cílem nejsou jen zhubnutá kila, ale spokojenost a trvalá změna.

MOTIVACE

Každá změna přináší dříve, nebo později krizi, únavu, a tak mnoho lidí pořád dokola začíná zas a znovu, a točí se v kolotoči diet. Odborná pomoc a kolektiv vás udrží motivované po celou dobu programu - v pohybu i v jídle, a uvidíte výsledky! Naším společným cílem nejsou jen zhubnutá kila, ale spokojenost a trvalá změna.

CO SE V PROGRAMU NAUČÍTE

Sestavit si vyvážený a chutný jídelníček podle možností, které vyhovují právě vašim požadavkům. Správně se hýbat, aby vaše hubnutí mělo smysl a neničili jste si zdraví nevhodnými cviky. Zvládat chutě na sladké, večerní přejídání a další situace, které vás provokují k jídlu navíc. Vyhnete se chybám, které stojí čas a peníze.

HARMONOGRAM

Cvičení - 50 minut (16.30 - 17.20)
Zacvičíte si přiměřeně svým tělesným možnostem pod vedením zkušené instruktorky, společně překonáme prvotní lenost a pohyb nás začne bavit. Cvičení je vhodné pro začátečníky a mírně pokročilé.

Teorie - 60 minut (17.30 - 18.30)
Informace, jak si správně nutričně sestavit jídelníček dle vašich chuťových preferencí.
Kontrola vašich jídelníčků a individuální zpětná vazba. Recepty, inspirace, motivace, super kolektiv a příjemná atmosféra.

OSTATNÍ INFORMACE

KDE: Tělocvična Mírová 2861/6, Ústí nad Labem - Severní Terasa
FREKVENCE: 1 x týdně 50 minut cvičení a 60 minut výživové lekce

CENA: 4500 Kč (V ceně 8x pohybová aktivita, 8x skupinová konzultace pod vedením zkušené lektorky, recepty, individuální zpětná vazba k jídelníčkům.) 

Co mě čeká: 

STRAVA
STRAVA

Vyvážený a chutný jídelníček, bez diet a suplementů.

CVIČENÍ
CVIČENÍ

Pohyb, který mě baví a nastartuje metabolismus.

MOTIVACE
MOTIVACE

Zvládání chutí. Motivace ve skupině.

"Tvůj život je výsledkem rozhodnutí, které děláš. Pokud se Ti tvůj život nelíbí, je čas vybrat si lépe."

Nehodí se Vám uvedený termín? Napište mi, a domluvíme se na individuálním programu.

👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻  Přečti si, jak byly spokojené účastnice v předchozích kurzech  👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻

Reference

"Markétu mohu jen doporučit. Dokáže být profesionální i přátelská zároveň. Díky kurzu jsem pochopila, jak se lépe stravovat a na co se zaměřit při redukci váhy. Atmosféra byla přátelská a na každé lekci bylo něco zdravého na zub. "

paní Ines

"Markéta je úžasná, milá, přátelská a profesionální ženská, která výživě (a sportu) opravdu rozumí. Nejsem v jejím kurzu nejlepší, ale její prozatímní supervize mě ubrala nějaká kila, ale hlavně mě otevřela oči. 

paní Petra

"Spokojenost na maximum. Konečně jsem se naučila teorii převézt do praxe. Lektorka úžasná, vstřícná a velmi ochotná. Vždy se snaží najít řešení pro naše problémy a pomoci. Děkuji Markéto."


paní Šárka

Výborný kolektiv, dokonalá lektorka. Vše, co jsem nevěděla o jídle, jsem se dověděla zde. Doporučuji. 

paní Věra

Jsem velmi spokojena s vedením kurzu, dovídám se zajímavé informace, kurzy mě nabíjejí energií v zdravém hubnuti pokračovat a nepolevit, kdykoli potřebuji poradit, je mi vyhoveno.

paní Helena