CENÍK

CENÍK 

Dostupné služby během pandemie

ON-LINE poradenství

Délka trvání programu: 3 týdny. Sestavení startovacího plánu - rámcový jídelníček, 3 konzultace / 1 týdně report, neustálá on-line podpora prostřednictvím WhatsApp. 

1250 Kč

Rámcový jídelníček

Délka trvání programu: jednorázové. Vstupní konzultace. Více svobody v jídelníčku. Plánování jídel dle vlastních preferencí.  V jídelníčku najdete jmenný seznam potravin, nastavení optimálního množství energetického příjmu a makroživin dle cíle, výživové doporučení, seznam potravin do špajzky. Vzorové recepty na 7 dní.

1 750 Kč

Jídelníček na míru

Délka trvání programu: jednorázové. Pro ty, co chtějí mít vše naplánované od odborníka. Podrobný jídelníček na 14 dní, každý den 4-5 porcí včetně podrobných receptů, nákupní seznam, pokyny k jídelníčku, výživové doporučení, seznam potravin do špajzky. 

2 200 Kč

Individuální poradenství

Délka trvání programu: 6 týdnů. Program zahrnuje 1x týdně konzultaci (forma komunikace dle preferencí klienta), rámcový jídelníček. vzorové recepty k jídelníčku, seznam doporučených potravin do špajzky. Součástí programu je vstupní a výstupní měření na přístroji INBODY (dle možností klienta).

3 500 Kč

Objednejte si mé služby

Vyplňte všechny potřebné údaje a ozvu se Vám, co nejdříve zpět.